Náš tím

Naši konzultanti majú odborné skúsenosti na Slovensku a v zahraničí.

Zakladáme si na poskytovaní špičkových služieb našim zákazníkom, preto zamestnávame najlepších konzultantov v oblasti. Neobmedzujeme sa len na Slovensko. Vieme poradiť v prípade potreby riešení pre vaše pobočky alebo spoločnosti v Českej republike, spolupracujeme so špecialistami z partnerskej spoločnosti z Českej republiky IBS CZECH. Sme tiež členmi indickej obchodnej komory.

Ing. Filip Kasnárfilip.kasnar@novoconsulting.sk
+421 910 609 711

Je jedným z prvých konzultantov v oblasti Superodpočtu na Slovensku. Konzultoval pre viac ako stovku spoločností v rôznych sektoroch, čo ho radí na prvé miesto v oblasti Superodpočtu na Slovensku. Špecializuje sa na firmy v oblasti IT a elektrotechniky.

Ing. Peter Novák MBApeter.novak@novoconsulting.sk
+421 903 472 151

Riadil medzinárodné výskumno-vývojové tímy. Spolu so svojím tímom získal ocenenie za najinovatívnejší startup v Európe a vybudovali firmu z hodnoty 0 až na 100 miliónov eur. Ako daňový špecialista sa venuje problematike financovania vývojových aktivít.

Ing. Matej Škerlíkmatej.skerlik@novoconsulting.sk
+421 910 501 711

Vyštudoval Fakultu elektrotechniky a informatiky na STU v Bratislave. Vo svojej profesionálnej praxi sa venuje poradenstvu v oblasti vývoja.

Iveta Belková

Mgr. Iveta Belkováiveta.belkova@novoconsulting.sk
+421 910 118 711

Pôsobila na pozícii obchodníka v odvetviach predaja technických produktov, ako aj na manažérskych pozíciách v poisťovníctve. Ovláda plynule nemecký, ruský a taliansky jazyk. Má vysokoškolské vzdelanie v oblasti ekonomiky a manažmentu podniku.

Stretnime sa!

Žiadosť o bezplatné informačné stretnutie