Náš tím

Máme bohaté odborné skúsenosti zo Slovenska a zahraničia

Zakladáme si na poskytovaní špičkových služieb našim zákazníkom, preto zamestnávame najlepších konzultantov v oblasti. Neobmedzujeme sa len na Slovensko. Vieme poradiť v prípade potreby riešení pre vaše pobočky alebo spoločnosti v Českej republike, spolupracujeme so špecialistami z partnerskej spoločnosti z Českej republiky IBS CZECH. Sme tiež členmi indickej obchodnej komory.

Ing. Filip Kasnár

Je jedným z prvých konzultantov v oblasti Superodpočtu na Slovensku. Konzultoval pre viac ako stovku spoločností v rôznych sektoroch, čo ho radí na prvé miesto v oblasti Superodpočtu na Slovensku. Špecializuje sa na firmy v oblasti IT a elektrotechniky.

Ing. Peter Novák MBA

Riadil medzinárodné výskumno-vývojové tímy. Spolu so svojím tímom získal ocenenie za najinovatívnejší startup v Európe a vybudovali firmu z hodnoty 0 až na 100 miliónov eur. Ako daňový špecialista sa venuje problematike financovania vývojových aktivít.

Ing. Matej Škerlík

Vyštudoval Fakultu elektrotechniky a informatiky na STU v Bratislave. Vo svojej profesionálnej praxi sa venuje poradenstvu v oblasti vývoja.

Mgr. Iveta Belková

Pôsobila na pozícii obchodníka v odvetviach predaja technických produktov, ako aj na manažérskych pozíciách v poisťovníctve. Ovláda plynule nemecký, ruský a taliansky jazyk. Má vysokoškolské vzdelanie v oblasti ekonomiky a manažmentu podniku.

Sme pripravení pomôcť v otázke financovania projektov a plánov

Pomôžeme vám získať financie na realizáciu vašich projektov a plánov prostredníctvom eurofondov a dotácií. Porozprávajme sa spolu o vašich možnostiach.

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.